Te perfumy od Joanny Krupy podbijają Tiktoka. "Gwarantowany wzrost pewności siebie po użyciu tego zapachu"

Jeśli szukacie dymnego, otulającego zapachu z nutą słodyczy to ta propozycja będzie idealna dla was. Perfumy Joanny Krupy we współpracy z marką Esotiq to doskonała propozycja na nadchodzący jesienny sezon.

W powietrzu już czuć zapach jesieni. Po lecie pełnym kwiatowych, owocowych i orzeźwiających nut zapachowych przyszła pora na bardziej zmysłowe, dumne i otulające nuty. Jesienią i zimą większość osób decyduje się także na nieco mocniejsze perfumy, które przebijały się będą spod grubych płaszczy czy szalików. Jedna z ładniejszych kompozycji zapachowych na jesień dostępna jest w Rossmannie.

„Bardzo udana i trwała kompozycja" – te perfumy Joanny Krupy to HIT na jesień

Większość zapachów, na których polecenia możemy natknąć się w mediach społecznościowych, z reguły jest dosyć droga. Za jakość, trwałość i idealne dobrane nuty zapachowe najczęściej trzeba bowiem zapłacić niemałe kwoty, od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Od czasu do czasu znajdują się jednak perełki, które spełniają wszystkie powyższe kryteria, a dodatkowo kosztują mniej niż 100 zł. Tak właśnie było w przypadku tego konkretnego zapachu dostępnego m.in. w Rossmanie. Poleciła go jedna z polskich tiktokerek.

Sprawdź także: Oto przepis na idealny, rozświetlony makijaż. Naturalny efekt glow w 4 prostych krokach

Polecony przez tiktokerkę zapach stanowi połączenie słodkiej wanilii i liści tytoniu. Jak sama wspomina jest to „Bardzo udana i trwała kompozycja". Podobno utrzymuje się ona na skórze przez ponad 7 godzin, co stanowi doskonały wynik dla zapachu w tak przystępnej cenie. O jakich perfumach mowa? O zapachu Yourself, który powstał we współpracy Joanny Krupy z marką Esotiq.

 

Perfumy od Joanny Krupy występują w pojemności 30 ml oraz 50 ml. Za mniejszą pojemność zapłacić trzeba około 80 zł, choć często można je dostać także w promocyjnej cenie. Perfumy te przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nuty zapachowe jakie w nich znajdziemy to wanilia, liście tytoniu, kwiat tytoniu, nuty drzewne oraz kakao. Całość tworzy bardzo otulające i luksusowe połączenie, idealne na wieczór lub chłodniejsze dni.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA