Ten korektor za około 14 zł zakryje wszystkie cienie pod oczami! Nigdy nie miałam lepiej kryjącego produktu

Cienie pod oczami? Z tym problemem zmaga się wiele kobiet. Choć rynek kosmetyczny przepełniony jest różnego rodzaju produktami korektorami, niewiele z nich jest w stanie naprawdę dobrze przykryć widoczne cienie. Ten jeden drogeryjny kosmetyk radzi sobie z tym jednak doskonale!

Ten drogeryjny korektor radzi sobie nawet z największymi cieniami

Ciemne, widoczne cienie pod oczami to zmora wielu kobiet, szczególnie tych, które nie dostarczają swojemu organizmowi wystarczającej ilości snu. W codziennym makijażu pragniemy więc możliwie jak najlepiej je zakamuflować. Korektory pod oczy to z reguły produkty dość lekkie, przez co często nie zawsze radzą sobie z naprawdę widocznymi cieniami. Produkty mocno kryjące mogą mieć natomiast tendencję do podkreślania zmarszczek czy suchych skórek. Ja jednak znalazłam korektor, który nie tylko ma piękne krycie, ale także nadaje się pod oczy i do tego ma naprawdę niską cenę!

Produkt, o którym mowa to korektor Claresa Smooth Maker korektor pod oczy. Marka Claresa stanowi dość dużą nowość na drogeryjnym rynku kosmetycznym. Do niedawna znana była ona głównie z lakierów hybrydowych w dość przystępnych cenach. Od kilku miesięcy, w sklepach Hebe spotkać możemy także szafy makijażowe tej właśnie marki. 

 

Korektor Claresa Smooth Maker dostępny jest w 4 odcieniach, a jego standardowa cena w drogerii Hebe to 19,99zł, choć w wielu sklepach internetowych możemy znaleźć go już nawet za około 14 zł. Jak możemy przeczytać na stronie Hebe, jest to korektor wysoce kryjący i wyjątkowo trwały i choć nie zdarza się to często, to moje odczucia po użyciu tego kosmetyku były w 100% zgodne z opisem. 

Korektor z Claresy należy bowiem do najlepiej kryjących korektorów, jakie miałam okazję testować. I choć wydawałoby się, że tak mocne krycie powodować będzie podkreślenie suchych skórek czy zmarszczek, to nic takiego nie ma miejsca. Pięknie blenduje się on zarówno z podkładem, jak i innymi korektorami. Choć na co dzień nie potrzebuję tak mocnego krycia pod oczami, to ten produkt zdecydowanie jest moim TOP 1 po nieprzespanej nocy czy na większe wyjścia. Warto go przetestować.

Więcej o:
Copyright © Agora SA