Koniec z suchymi i popękanymi ustami. Ten balsam za 10 zł idealnie nawilża i pięknie wygląda na ustach.

Jesień i zima to okres w roku, kiedy nasze usta potrzebują dodatkowego nawilżenia. W tym czasie przesuszają się one znacznie częściej niż podczas wiosny czy lata. Jak radzić sobie z tym problemem? Tiktokerki polecają ten jeden niedrogi produkt polskiej marki.

Przesuszone i popękane usta to znak, że idzie jesień. Przesuszona skóra to jeden z tych mniej przyjemnych aspektów zmiany sezonów. Na szczęście na rynku kosmetycznym dostępna jest cała gama produktów nawilżających. Wśród różnego rodzaju nawilżających balsamów, tiktokerki znalazły prawdziwą perełkę. Jest tania, dobrze dostępna, świetnie nawilża, a dodatkowo daje przepiękny efekt na ustach. 

Produkt polskiej marki zdobył serca tiktokerek. „Hit na spierzchnięte usta i suchą skórę".

Ten jeden konkretny produkt poleca masa osób! Na tiktoku znaleźć możemy dziesiątki filmów pełnych pochlebnych opinii na jego temat. Dziewczyny polecają go zarówno do używania na usta, jak i na suchą skórę np. na łokciach lub dłoniach. 

Polecany przez tiktokerkę produkt nie tylko świetnie nawilża, ale także przepięknie wygląda na ustach, tworząc bardzo modny w ostatnim czasie efekt „mokrych" ust. O jakim kosmetyku mowa? O lanolinie kosmetycznej od polskiej marki Ziaja, której cena waha się od 10 do 13 zł za opakowanie 10 g. Produkt ten dostać można na wyspach Ziaji, w Rossmannie, Hebe, drogeriach internetowych czy nawet w aptece, jest więc bardzo łatwo dostępny na terenie całej polski.

 

Polecany kosmetyk z Ziaji to po prostu 100% lanolina, zamknięta w 10 g pojemnik z wygodnym aplikatorem, dzięki któremu możemy nakładać ją na usta bezpośrednio z opakowania.

Czym jest lanolina i dlaczego tak świetnie radzi sobie ze spierzchniętymi ustami?

Lanolina kosmetyczna z jaką mamy do czynienia w przypadku produktu z Ziaji to nic innego jak wosk, wytwarzany przez zwierzęta posiadające wełnę, który pozyskiwany jest w bezpieczny dla zwierząt sposób. Genialne właściwości tego naturalnego produktu doceniano już w XIX wieku. Już wtedy była ona bowiem składnikiem wielu maści. Lanolina chroni naszą skórę. Jest w stanie także świetnie zmiękczyć ją i uelastycznić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.