Selena Gomez kreuje paznokciowe trendy "Golden Glazed Fire Mani" to HIT jesieni

O tej gwieździe głośno jest już od wielu lat, teraz głośno zrobi się także na temat jej ognistych paznokci! Na gali MTV VMA Selena Gomez pokazała się w przepięknej czerwonej sukni. Całą stylizację dopełniły paznokcie w najmodniejszym odcieniu na jesień 2023!

Selena Gomez zachwyca na gali MTV VMA

O wczorajszej gali MTV Video Music Awards dziś rozpisują się wszystkie modowe i urodowe portale. Wiele osób doceniło kreację, którą na galę wybrała Selena Gomez. Artystka postawiła bowiem na ażurową sukienkę, składającą się z czerwonych wyszytych koralikami kwiatów. Dół kreacji przypominał wiszące swobodnie liany lub pnącza. 

 

Choć sukienka Seleny zdecydowanie zasługuje na chwilę uwagi, to ja chciałabym skupić się na jej paznokciach! Te bowiem idealnie wpisywały się w jesienne trendy.

„Golden Glazed Fire Mani" to nowy trend na jesień 2023? Ten manikiur wygląda bosko!

Tom Bachik – czyli stylista odpowiadający za paznokcie wielu znanych gwiazd, to osoba, która zdecydowanie wyznacza paznokciowe trendy. Czy manikiur Seleny Gomez z gali MTV VMA także stanie się sezonowym hitem? Ten kolor już teraz topowany jest jako najmodniejszy na jesień 2023. 

 

Zdjęcie ognistego manikiuru, jaki Tom Bachik wykonał artystce, pojawiło się na jego Instagramowym profilu zaledwie wczoraj. Paznokcie o kształcie kwadratu o zaokrąglonych bokach w kolorze ognistej czerwieni z delikatną złotą poświatą, zostały przez manikiurzystę podpisane jako Golden Glazed Fire Mani, co zdecydowanie posiada swoje odwzorowanie w użytym kolorze. 

Jak wykonać „Golden Glazed Fire Mani"?

Ogniste paznokcie Seleny Gomez zostały wykonane tipsie, który wypiłowany został w kształt zwężającego się kwadratu. Śmiało jednak podobną stylizację można wykonać zarówno na naturalnych, jak i na przedłużonych za pomocą żalu paznokciach. Następnie na paznokieć został zaaplikowany lakier marki PLA Nails w odcieniu Chai and Chai Again. Kolejnym krokiem było nałożenie opalizującego pyłku w złotym odcieniu i utrwalenie bazą typu no wipe. 

 
Więcej o: