Po makijażu w stylu latte, przyszła pora na inny "kawowy" trend. Tej jesieni na topie będą włosy w tym odcieniu

Tematem przewodnim ostatnich trendów urodowych jest...kawa! Rekordy popularności bił ostatnio makijaż w stylu latte, a teraz przyszła pora także na "kawową" koloryzację. Jedno jest pewne - tej jesieni zapominamy o blondzie!

Tej jesieni rządzić będzie brąz. Rozjaśnione słońcem włosy, przyciemniamy w tym sezonie do koloru dobrze zaparzonej kawy. To właśnie koloryzacja w stylu mocha brunette bije rekordy popularności w mediach społecznościowych.

Hit tej jesieni: koloryzacja w stylu mocha brunette

Jak pokazują ostatnie trendy, chłodne kolory włosów odeszły w zapomnienie. Jeszcze niedawno szalałyśmy za włosami o ciepłych kolorze cinnamon cookie butter, które promowała Hailey Bieber, a już mamy nowy hit. Tym razem trend nawiązuje do "kawowych" inspiracji, które królowały ostatnio w makijażu. 

Przeczytaj także: Tej jesieni w manikiurze stawiamy na prostotę i szyk. Hitem sezonu są absolutne klasyki

Po szale na blond, na punkcie którego oszalałyśmy dzięki głośnemu filmowi "Barbie", przyszła pora na piękne, głębokie i uwodzicielskie brązy. Choć ostatnio modna była smakowita koloryzacja w odcieniu chocolate cherry (więcej pisałyśmy o niej tutaj), to została ona zdeklasowana przez hit ubiegłych dni, czyli włosy w odcieniu mocha brunette.

 

Najmodniejsza koloryzacja tego sezonu - mocha brunette

Na czym polega koloryzacja w stylu mocha brunette? To głęboki odcień brązu wzbogacony o ciepłe, czekoladowe refleksy. W tym sezonie zapominamy bowiem o jednolitych włosach - liczy się połysk!

To właśnie dzięki niemu nasza twarz zyskuje więcej energii, a tym samym wyglądamy młodziej. Właśnie z tego powodu koloryzacja ta pasuje kobietom w każdym wieku. Jest niezwykle stylowa, modna i elegancka, a jednocześnie nie postarza.

Przeczytaj także: Ten trik z TikToka pokochają posiadaczki okrągłej twarzy. Efekt wyszczuplenia gwarantowany

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.