Szampon za 6,39 zł viralem na Tiktoku. Idealny dla przetłuszczających się włosów

Na punkcie tego szamponu z Isany oszalał cały Tiktok. Nic dziwnego! Kosztuje tylko 6 zł, a polecają go niemal wszystkie "włosomaniaczki". Podobno idealnie sprawdza się w przypadku przetłuszczających się włosów.

Szampony do włosów używane są przez nas właściwie każdego dnia. To jeden z tych kosmetyków, który także często (szczególnie w przypadku dość długich i przetłuszczających się kosmyków) zużywany jest w zastraszającym tempie. Kobiety, które interesują się świadomą pielęgnacją włosów z pewnością wiedzą, że za dobrej jakości szampon trzeba często zapłacić nawet kilkadziesiąt złotych. Nic więc dziwnego, że ten szampon z Isany tak szybko podbił serca tiktokerek! Jest tani i zbiera masę pozytywnych opinii. 

Kosztuje tylko 6 zł, a jest idealny dla przetłuszczających się włosów. Polecają go włosomaniaczki

Doskonały szampon do przetłuszczających się włosów w dość dużej pojemności, dobrze dostępny w każdym Rossmannie, którego cena nie przekracza 7 zł? Tak, to właśnie taki produkt już jakiś czas temu stał się viralem na tiktoku. Choć jakiś czas temu jego cena wynosiła zaledwie 3 zł, to jego aktualna cena także jest niezwykle atrakcyjna. 

Szampon, który tak często wychwalany jest na Tiktoku to Isana Herbal szampon do włosów normalnych, dostępny w pojemności 300 ml.

Szampon Isana HerbalSzampon Isana Herbal Fot. Rossmann

Produkt ten obecnie kosztuje 6,39 zł i według opisu przeznaczony jest szczególnie do włosów normalnych i szybko przetłuszczających się. Wiele tiktokerek nazywa go jednak potocznie „rypaczem" czyli mianem określającym dość mocne i głęboko oczyszczające szampony, które powinno się stosować wyłącznie raz na jakiś czas. 

Szampon głęboko oczyszczający tzw. „rypacz" – jak często sięgać po tego typu szampony?

„Rypacz" to nazwa, którą wymyśliła jedna z najpopularniejszych polskich włosomaniaczek. Określa się nią mocne szampony głęboko oczyszczające. Jak często powinno się używać tego typu kosmetyków? Zdecydowanie nie codziennie. Zbyt częste używanie tak mocnego produktu może bowiem powodować pieczenie i swędzenie skóry głowy czy nawet łupież. Aby jednak dokładnie oczyścić naszą skórę głowy warto stosować tego typu szampony około raz w tygodniu.

Więcej o: