Zapach za 15 zł z Biedronki podbija Tiktoka - "Siostra bliźniaczka Black Opium"

Perfumy Black Opium od marki YSL to jeden z najchętniej wybieranych zapachów na jesienne dni. Jego cena za 90 ml flakon wynosi jednak aż około 500 zł i z tego względu wiele fanów tego zapachu, poszukuje podobnych nut w znacznie niższych cenach. To zadanie podobno udało się jednej z tiktokerek, która perfumy o zbliżonym zapachu znalazła na półkach w Biedronce.

Black Opium to doskonały wybór na jesień. Podobne nuty znajdziecie w zapachu z Biedronki

Perfumy Black Opium od marki Yves Saint Laurent to zapach kwiatowy i orientalny. Dzięki połączeniu słodkiej wanilii, kwiatu pomarańczy i kawy, stanowi doskonałą, otulającą kompozycję na chłodniejsze dni. Wiele Pań sięga po te nuty właśnie podczas zbliżającej się wielkimi krokami jesieni. Black Opium to jednak perfumy dość drogie. Za 90 ml flakonik, w zależności od sklepu zapłacić trzeba od około 500 zł do nawet 700 zł. Nic więc dziwnego że fanki tego ikonicznego zapachu, stale poszukują podobnych nut w niższych cenach. 

 

Sprawdź także: Te perfumy od Joanny Krupy podbijają Tiktoka. "Gwarantowany wzrost pewności siebie po użyciu tego zapachu"

Na Tiktoku możemy znaleźć masę filmów, na których dziewczyny pokazują tzw. „zamienniki" wspomnianych wyżej perfum. Jedna z tiktokerek twierdzi, że podobny zapach znalazła na półkach w Biedronce. 

Zapach, o którym mowa to woda perfumowana Be Beauty Care Love Essence, której cena to około 15 zł za pojemność 75 ml. Po powąchaniu zakupionej wody, tiktokerka stwierdziła:

Tak, siostra bliźniaczka Black Opium, tylko trochę bardziej słodsza

Nuty zapachowe wody perfumowanej z Biedronki faktycznie przypominają te obecne w kultowych Black Opium. Również znajdziemy w nich bowiem kawę, wanilię i kwiat pomarańczy. 

Woda perfumowana marki Be Beauty Care doczekała się także kilku pochlebnych opinii na jednym z kosmetycznych forów. Jedna z użytkowniczek wystawiła recenzję, w której określiła zapach  Love Essence jako zapach ciężki, kobiecy i zdecydowanie nie przeznaczony dla młodych dziewczyn. Inna z użytkowniczek nazwała go natomiast „ciepym" i idealnym na zimowe dni. Jeśli więc lubicie tego typu nuty, za tą cenę warto go wypróbować.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.