Zapachem tych produktów do ciała, zachwyca się cały Tiktok. Są niedrogie i dostępne w Hebe

Która kobieta nie kocha pięknie pachnących kosmetyków, które dodatkowo wyczuwalne są na skórze przez kilka godzin? Te płyny i balsamy już wielokrotnie były wychwalane na Tiktoku. Są niedrogie i dobrze dostępne.

Używanie płynów pod prysznic czy balsamów należy do rutyny większości kobiet. Poranną czy wieczorną rutynę możemy jednak umilić sobie nieco poprzez używanie pięknie pachnących produktów. Jednym z Tiktokowych kosmetycznych hitów pielęgnacyjnych są produkty marki Sol de Janeiro z serii Brazilian Bum Bum. Kosmetyki te nie należą jednak do najtańszych, za krem do ciała należy bowiem zapłacić około 200 zł, nieco mniejszą choć nadal wygórowane cenę zapłacić trzeba także za płyn do ciała. 

Jedna z Tiktokerek już jakiś czas temu, znalazła jednak produkty pielęgnacyjne o podobnym zapachu w znacznie niższych cenach. Tak zwanymi „zamiennikami" kultowej serii Bum Bum mają bym kosmetyki marki Treaclemoon, dostępne w Hebe oraz Rossmanie. 

Marka Traclemoon posiada w swoim asortymencie wiele produktów o różnych liniach zapachowych. Ta, która miałaby być zamiennikiem produktów od Sol de Janeiro nosi nazwę Brazilian Love. W skład całej serii wchodzi płyn pod prysznic, peeling, balsam do ciała oraz krem do rąk. 

Powyższy filmik zyskał tak ogromną popularność, że już od kilku tygodni linia Brazilian Love jest niemal całkowicie wyprzedana. Na stronie internetowej stale jednak dostępne są inne wersje zapachowe tego produktu i jak się okazuje – są one równie warte uwagi. Inna Tiktokerka poleciła bowiem balsam i żel firmy Tracelmoon o zapachu the raspberry kiss, który jak twierdzi sama autorka, będzie idealny dla osób lubiących nuty malin w kosmetykach.

Sprawdź także: Zapach za 15 zł z Biedronki podbija Tiktoka - "Siostra bliźniaczka Black Opium"

Copyright © Agora SA