Ten gadżet za kilka złotych z Rossmanna pomoże ujędrnić skórę i pozbyć się cellulitu. Kosztuje około 20 zł

Piękna, gładka i pozbawiona cellulitu skóra to coś, do czego dąży wiele kobiet. W osiągnięciu wymarzonego celu pomoże ci ten jeden gadżet z Rossmana. Używaj go codziennie wieczorem i a twoja skóra będzie wyraźnie gładsza już po kilku dniach.

Cellulit czy brak jędrności skóry to zupełnie naturalna rzecz. Większość kobiet pragnie jednak zredukować te niedoskonałości. Oprócz odpowiedniej, zdrowej diety, picia dużej ilości wody czy też uprawiania aktywności fizycznej, w ujędrnieniu ciała może pomóc także ten jeden gadżet. Używaj go codziennie rano lub wieczorem.

Szczotkowanie ciała na sucho to genialny sposób na wygładzenie i ujędrnienie naszej skóry

Złuszcza martwy naskórek, wygładza skórę i pomaga w redukcji cellulitu, a to nadal nie wszystkie korzyści jakie daje nam regularne stosowanie szczotki do ciała. Szczotkowanie ciała na sucho stało się popularne już jakiś czas temu i od tego czasu stale zyskuje nowych zwolenników. Ta metoda pielęgnacyjna zajmuje od 5 do 10 minut w ciągu dnia, jest nieinwazyjna, bezbolesna (a dla niektórych nawet przyjemna) oraz przede wszystkim przynosi świetne efekty. 

Szczotkowanie ciała na suchoSzczotkowanie ciała na sucho Fot. Shutterstock

Używanie szczotki do ciała wpływa na gładkość oraz jędrność naszej skóry. Jej stosowanie działa podobnie do peelingu – świetnie radzi sobie z martwym naskórkiem. Dodatkowo regularne szczotkowanie ciała może także przyczynić się do redukcji cellulitu. Aby jednak osiągnąć wymarzone efekty potrzebna jest dość duża systematyczność. Podobnie jak w przypadku stosowania diety czy wdrożenia aktywności fizycznej, także i tutaj nie wystarczy jeden lub dwa dni, aby zobaczyć prawdziwe efekty.

Jaką szczotkę do ciała wybrać? Ta z Rossmanna jest świetna i niedroga

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele rodzajów szczotek do ciała. Po jaki model sięgnąć w celu rozpoczęcia naszej przygody ze szczotkowaniem? Zdecydowanie warto zdecydować się na szczotkę posiadającą naturalne włosie. Warto także zwrócić uwagę na szorstkość i dopasować je do danej części ciała. Do szczotkowania nóg, pośladków, pleców czy okolic brzucha dobrze sprawdzi się szczotka z Rossmanna.

szczotka do ciałaszczotka do ciała Fot. Rossmann

W cenie regularnej szczotka z Rossmana kosztuje tylko 21,99 zł, choć często można ją dostać także w okazyjnie niższych cenach.

Więcej o:
Copyright © Agora SA