Włosowy trend sprzed lat powróci jesienią! Blondynko, ten kolor będzie dla ciebie

Choć tej jesieni rządzi brąz, to nie zapominamy także o blondzie. Jasne koloryzacje wykonujemy tej jesieni za pomocą techniki sprzed lat, dzięki której osiągniemy wyjątkowy i bardzo modny efekt.

Kochały go nasze mamy i bacie. Technika ta od lat robiła furorę, choć na chwilę o niej zapomniano. Teraz powróciła i to jako najmodniejsza koloryzacja tego sezonu. Tej jesieni nosimy blond wykonany metodą balejażu. Efekt? Lekko i kobieco!

Technika sprzed lat znów modna 

Balejaż to aktualnie najmodniejsza technika koloryzacji włosów. To dzięki niej, nasza fryzura optycznie uzyskuje objętość, dlatego szczególnie polecana jest osobom z cienkimi włosami. Na czym polega balejaż? 

Przeczytaj także: Ta marynarka z Zary to połączenie dwóch największych trendów na jesień. Zaskakuje fasonem i kolorem

Technika balejażu polega na uzyskaniu wielowymiarowej koloryzacji, dzięki której fryzura nie wydaje się płaska, a kolor uzyskuje głębi. Właśnie dzięki grze kolorów i odcieni, włosy pięknie będą się mienić w złocistym, jesiennym słońcu, nadając naszej twarzy efekt rozświetlenia, a tym samym odmłodzą nas i poprawią koloryt naszej cery. 

 

Modne odcienie na jesień: platynowy blond

Balejaż w odróżnieniu od pasemek, daje dużo naturalniejszy i jednolity efekt, dzięki któremu możemy uzyskać piękne i unikalne koloryzacje. Jedną z nich jest platynowy blond, który dzięki sukcesowi filmu "Barbie", bije ostatnio rekordy popularności. 

Modne odcienie na jesień: karmelowy blond

Koloryzacja ta świetnie sprawdzi się jesienią. Karmelowy blond jest ciepły i delikatny. Dzięki temu pięknie ociepli nasz kolor twarzy, a tym samym sprawi, że będziemy wyglądać promiennie i młodo. Zalety tej koloryzacji od lat wykorzystuje Jennifer Lopez, aby zachować młodzieńczy wygląd. 

Przeczytaj także: Twoja skóra potrzebuje tego składnika jesienią. Ciesz się promienną cerą także w pochmurne dni

Więcej o:
Copyright © Agora SA