Kasia Cichopek spędza urlop w spodniach, które mają wyszczuplającą moc! Są piękne i modne tej wiosny

Stylizacje Kasi Cichopek zachwycają i inspirują. Na urlopie postawiła na spodnie, które nie dość, że są bardzo modne, to dodatkowo wyszczuplają. Ten fason doceni każda kobieta!

Styl Kasi Cichopek to dla wielu osób duża dawka inspiracji. Aktorka uważana jest przez Polki za ikonę mody. Chętnie podpatrują one poszczególne elementy garderoby i wprowadzają do swoich szaf. Trudno się dziwić, gdyż celebrytka zawsze prezentuje się zjawiskowo. Nietrudno jest zauważyć, że w jej kreacjach często królują spodnie. Niektórymi modelami warto się zainspirować, gdyż będą hitem na wiosnę i lato, a dodatkowo wyszczuplają. Pokocha je każda kobieta!

Wyszczuplające spodnie u Kasi Cichopek: modne dzwony

Patrząc na zdjęcia opublikowane w ostatnim czasie przez Kasię Cichopek, naprawdę jest czego pozazdrościć. Aktorka wraz ze swoim partnerem, Maciejem Kurzajewskim, przebywa w słonecznej Italii. Piękne widoki zachwycają, w szczególności że towarzyszy im wyjątkowo ładna pogoda. Trzeba przyznać, że Kasia Cichopek na urlopie prezentuje się naprawdę pięknie. Szeroki uśmiech i udane stylizacje towarzyszą jej każdego dnia. 

 

Sprawdź: Trend na ten kolor wylansowała Anna Lewandowska i Julia Wieniawa! Bije rekordy popularności

Wśród elementów garderoby, które celebrytka założyła na zwiedzanie Comacchio, na szczególną uwagę zasługują dzwony. To fason, który przez wiele sezonów był wyśmiewany, jednakże obecnie powrócił do najgorętszych trendów mody. Jest to bardzo dobra wiadomość, bo ten krój poza tym, że wygląda pięknie, to dodatkowo ma wyszczuplającą moc. Szczególnie docenią go panie z szerokimi ramionami - taki fason równoważy proporcje sylwetki. Dodatkowo potrafi pięknie wydłużyć nogi, co z kolei ucieszy niskie kobiety. Trzeba przyznać, że w tych spodniach Kasia Cichopek naprawdę wygląda zachwycająco!

 

Celebrytka już niejednokrotnie udowodniła, że stawia na kreacje, które wyglądają przede wszystkim korzystnie. W jej szafie nie brakuje również popularnych paperbag. To spodnie, których nazwa absolutnie nie jest przypadkowa. Mają wysoki stan oraz marszczoną górę, przypominającą pognieciony papier. Taki krój kamufluje wystający brzuszek i pięknie modeluje talię. Jest to również, podobnie jak dzwony, hit obecnego sezonu, który każda kobieta powinna mieć w szafie. Co najważniejsze, dzwony czy paperbag to fasony, których jest pełno na sklepowych półkach. Z pewnością każda z pań znajdzie coś idealnego dla siebie. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA