Sekrety stylu księżnej Kate. Zawsze pamięta o tych trzech rzeczach. To one sprawiają, że wygląda tak stylowo

Samotna wizyta księcia Williama w Polsce wielu skłonia do spekulacji. Dla nas jest to doskonała okazja na przypomnienie, za co księżna Kate jest tak ceniona, a jej obecość zawsze wyczekiwana!

Styl Kate Middleton jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych wśród wielkich nazwisk na całym świecie. Chociaż obowiązuje ją książęca etykieta, nie można jej odmówić różnorodności i rozsądnego podejścia do mody. Jest ona inspiracją i przykładem dla wielu kobiet. Nawet podczas samotnej wizyty księcia Williama w Polsce, mówi się o niej dużo. To więc doskonała okazja na przypomnienie za co cenimy jej styl. 

 

Czytaj też: TOP 3 kurtki na wiosnę

Promocja zrównoważonej mody i "budżetowe" wybory

W dobie kryzysu, nic nie cieszy bardziej jak wpływowa osoba, która dobrze wykorzystuje zainteresowanie swoją osobą. Księżna Kate, chociaż z pewnością ma dostęp do ekskluzywnych i niepowtarzalnych stylizacji, bardzo często sięga po rzeczy nie tylko z dostępnej cenowo półki, ale także słynie z wykorzystywania potencjału swojej szafy! 

Ostatnim wystąpieniem księżnej, podczas którego dopatrzono się obu tych rzeczy, było pojawienie się na rozdaniu nagród BAFTA ponad miesiąc temu. W sukience Alexandra McQueena księżna pojawiła się trzy lata wcześniej, co zachwyciło opinię publiczną, a uwagę zawróciły także jej kolczyki z Zary za nieco ponad 100 złotych. 

 

Zawsze z klasą i szacunkiem - tak księżna Kate celebruje pamięć księżnej Diany

Księżna Diana - "królowa ludzkich serc", nie bez powodu zyskała ten przydomek. Absolutna ulubienica wśród rodziny królewskiej, do tej pory przez rodaków wspominana jest z ogromną czułością. Chociaż nie zdążyła poznać swojej synowej, z pewnością jest dla niej ogromną inspiracją, co często pokazuje właśnie poprzez stylizacje.
Subtelne nawiązania do księżnej Diany zawsze są taktowne i pełne szacunku, co jeszcze bardziej zachwyca opinię publiczną! 

 

Trend na ten kolor wylansowała Anna Lewandowska i Julia Wieniawa! Bije rekordy popularności

Więcej o:
Copyright © Agora SA