Którą torebkę wybierasz? Odpowiedź może wiele zdradzić na temat twojej osobowości

Nie jest niczym odkrywczym, że torebki towarzyszą nam niemal codziennie. Zabieramy je ze sobą na zakupy, do pracy, wieczorne wyjście, czy też spotkanie z przyjaciółmi. Czy wiedziałaś jednak, że to jaką z nich wybierzesz, może wiele zdradzić o twojej osobowości? Już teraz sprawdź, co wybrany przez ciebie model, powie o tobie!

Praktycznie każda z nas zna to doskonale. Kolejny zabiegany dzień, do wyjścia z domu zostało dosłownie parę minut, a ty wciąż nie zdecydowałaś, co na siebie założysz i z jaką torebką postanowisz wyruszyć dziś na miasto? Tu pojawia się jednak następne i nieco ciekawsze pytanie - czy kiedykolwiek zastanawiałaś się co kryje się za tym, ile torebek posiadasz w swojej garderobie i co o tobie samej może powiedzieć to, jaki model preferujesz?

Okazuje się, że wybór torby może zdradzić o nas samych. Mała czarna, elegancka z łańcuszkiem, kopertówka, shopper bag, listonoszka, czy ta unikatowa i oryginalne? Na którą z nich się zdecydujesz? 

Psychotest. Co powie o tobie torebka, którą wybierzesz? 

Tak, dobrze przeczytałaś! Torebka, którą nosisz na co dzień, może odzwierciedlać twój charakter. Co więcej, może ona zdradzić wiele o naszym charakterze, stylu życia, czy nawet preferencjach. Podpowiadamy, co konkretne modele mogą powiedzieć o kobiecie.

1. mała czarna torebka 

Na co dzień zaliczasz się do kobiet zdecydowanych i pewnych siebie, o wysokim poczucie estetyki. Cenisz sobie prostotę i minimalizm, jednocześnie dbasz o szczegóły i jakość — w twoim życiu zawsze wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. 

2. elegancka torebka na łańcuszku 

Otaczające cię osoby mogą postrzegać twoją osobę jako zmysłową, uwodzicielską i pewną siebie. Jesteś otwarta na nowe doświadczenia, jednak cenisz sobie wygodę. Lubisz wyróżniać się spośród tłumów i lubisz podkreślać swoją indywidualność. 

3. listonoszka 

Nie umiesz usiedzieć w miejscu. Zwykle jesteś aktywna, dynamiczna i zawsze w ruchu. Cenisz sobie wygodę i praktyczność, jednak jednocześnie nie rezygnujesz ze stylu i estetyki. Nigdy nie brakuje ci energii i zapału, co więcej nie boisz się wyzwań i lubisz być w centrum uwagi. 

4. shopper bag 

W życiu cenisz sobie wygodę i estetykę. Na co dzień cenisz sobie praktyczność i funkcjonalność. Lubisz planować wszystko z wyprzedzeniem, a także jesteś zdecydowana i pragmatyczna w swoim podejściu do życia.

5. kopertówka 

Niejednokrotnie przyłapałaś się już na towarzyszącym ci na codzień perfekcjonizmie. Przykładać uwagę do szczegółów i estetyki, wszystko w twoim życiu musi być dopięte na ostatni guzik. Wykazujesz dużą empatię i zdolność do rozumienia emocji innych ludzi, co sprawia, że potrafisz budować stabilne relacje z innymi osobami. Masz dobrze rozwiniętą intuicję, dzięki której potrafisz wyczuć, co jest dla ciebie najlepsze. 

6. oryginalne i unikatowe torebki 

Lubisz wyróżniać się z tłumu i wyrażać swoją indywidualność. Jesteś kreatywna, a towarzyszący ci wyrafinowany gust często podkreśla twoją pewność siebie i kreatywność. Nie boisz się wyróżniać z tłumu, a twój niezależny charakter sprawia, że w życiu nie podążasz za konwencjami i trendami. Otwarcie wyrażasz swoją autentyczność i odwagę na wiele sposobów — często przez oryginalną garderobę. 

Sprawdź także: W tych spodniach kobiety po 50-tce wyglądają rewelacyjnie! Eleganckie modele na wiosnę i lato

Więcej o: