Martyna Wojciechowska już 20 lat temu nosiła hitowe spodnie. Teraz do kupienia w Pepco i Lidlu

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat, gdzie ma na sobie modne spodnie. Teraz są one najmodniejsze, a popularne sieciówki i markety proponują coraz więcej podobnych modeli. Sprawdź!

Moda z początku lat 2000 wraca, czy się nam to podoba, czy nie. Wiele razy mówiło się, że ten okres był kiczowaty i już nigdy nie będziemy się mierzyć z tymi trendami. Jednak nie wszystko było takie złe. Końcówka lat 90 i pierwsza dekada XX wieku to przede wszystkim triumf jeansu pod każdą postacią. Martyna Wojciechowska postanowiła trochę powspominać na swoim Instagramie. Zamieściła zdjęcie, gdzie ma na sobie jedne z najmodniejszych spodni tamtych czasów, które teraz znowu są na topie.

 

Martyna Wojciechowska w spodniach, które teraz robią furorę. 20 lat temu też były najmodniejsze

Zdjęcie, które Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim Instagramie to kwintesencja końcówki lat 90. i początek 2000. W tle widzimy kultowe samochody z tamtego okresu, podróżniczka ma tuż za sobą imponujący żółty model. Moją uwagę przyciągnęła też stylizacja gwiazdy, wtedy stawiającej pierwsze kroki w telewizji.

 

Wojciechowska ma na sobie krótki, czarny tank top, białe buty na platformie oraz kultowe jeansy. Jej wersja jest w jasnym odcieniu niebieskiego, a nogawki są proste. Dzięki temu spodnie stają się o wiele wygodniejsze, a nogi wyglądają w nich świetnie. 

Jeans jest wszędzie! Ten z poprzednich dekad też

Oczywiście jeansowe spodnie to podstawa w każdym sklepie odzieżowym. Również modele inspirowane przełomem wieków pojawiają się w ofertach sieciówek coraz częściej. Ostatnio w Pepco do sprzedaży trafiły propozycje marki Lee. Do wyboru są spodnie o różnych krojach, w tym także te podobne do jeansów Martyny Wojciechowskiej sprzed ponad 20 lat.

 

Ciekawych propozycji nie brakuje też w Lidlu. Tam, dostępne są warianty bardziej dopasowane oraz o luźnych nogawkach. Mamy też sporo odcieni klasycznego niebieskiego, szarego oraz czarnego. Market oferuje też konkurencyjne ceny, dlatego warto spojrzeć na jego ofertę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA