Julia Wieniawa i Emily Ratajkowski zadają szyku w modnych płaszczach! To modele w nietypowych kolorach

Julia Wieniawa i Emily Ratajkowski ostatnio upatrzyły sobie modne, skórzane trencze. Obie zadały w nich szyku na ulicach Nowego Jorku i Paryża. Podobne modele można znaleźć np. w Reserved. Sprawdź, które płaszcze wybrać wiosną.

Skórzane ubrania to coś, na co warto teraz stawiać. Płaszcze z tego materiału są niezwykle stylowe i świetne na wiosnę. Ostatnio założyły je Julia Wieniawa oraz Emily Ratajkowski. Obie te panie uwielbiają podążać za najgorętszymi trendami, nic więc dziwnego, że zaprezentowały się w skórzanych trenczach. Do tego ich modele były w nietypowych odcieniach. 

 

Skórzane trencze Julii Wieniawy i Emily Ratajkowski. Obie wybrały oryginalne kolory

Można by pomyśleć, że obie gwiazdy się umówiły na założenie prawie identycznych płaszczy. Emily Ratajkowski zaprezentowała się w wersji barwy głębokiego burgunda. Julia Wieniawa podczas wyprawy do Paryża uzupełniła stylizację trenczem o nieco jaśniejszej barwie niż w przypadku modelki. Jednak obie wersje mają praktycznie taki sam krój, z wiązaniem w talii i długością za kolano.

 

Ratajkowski połączyła swoją z obszernymi spodniami khaki oraz sznurowanymi trzewikami Timberland. Natomiast polska aktorka zestawiła płaszcz z szarą bluzą, kolorową chustką oraz sportową czapką z daszkiem. Obie opcje są bardzo stylowe i można się nimi sugerować, wybierając modny, wiosenny zestaw.

Skórzane trencze — oryginalnym nakryciem na wiosnę

Ze względu na rosnąca popularność skórzanych trenczy, można je znaleźć w topowych sieciówkach. Moją uwagę przyciągnął model z Reserved, gdyż też jest w oryginalnym kolorze. Tutaj mamy do czynienia z niezwykle wyrazistym błękitem. Powinien przypaść do gustu osobom odważnym oraz na co dzień będącym istnymi kolorowymi ptakami. 

Modne, skórzane trenczeModne, skórzane trencze (fot. Reserved)

Poza tym sieciówka oferuje także trencze bardziej klasyczne, z wiązaniem, barwy czarnej. Trzeba przyznać, że te wersje są niezwykle stylowe i będą świetnie wyglądać założone na krótkie sukienki, których nie widać spod spodu. Z kolei w Mohito dostępny jest trencz w cieplejszym wydaniu, bo z futerkowym wykończeniem, który ma mocno obniżoną cenę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.