Więcej o:

makijaż na wesele

Wypowiedzi na forum o:

makijaż na wesele

 • Całkowity brak makijażu na wesele

  Czy Waszym zdaniem całkowity brak makijażu na wesele w bliskiej rodzinie jest ok czy jednak "wypada" się umalować choć troszkę na taką okazję, jeśli idzie się w sukience typowej jak na wesele i robi włosy u fryzjera. Całkowity brak = totalne zero, brak nawet tuszu do rzęs czy bezbarwnej pomadki

 • Fryzura i makijaż na wesele

  Witam. Poszukuję osoby, która wykona fryzurę i makijaż na wesele dla Panny Młodej. Polecacie jakiś salon albo najlepiej osobę, która dojeżdza do domu?

 • Fryzura i makijaż na wesele

  Witam szukam osoby, która wykona fryzurę i makijaż na wesele dla Panny Młodej. Polecacie jakiś salon, albo najlepiej czy znacie kogoś kto dojeżdza do domu?

 • Gdzie zrobić makijaż na wesele?

  Mam prośbę do damskiej części ;) Jakie możecie polecić zakłady kosmetyczne jeśli chodzi o makijaż na wesele? ;) od razu może zaznaczę że nie jestem panną młodą :) Z góry dziękuję :)

 • Re: Całkowity brak makijażu na wesele

  Pytasz o brak makijażu na weselu pani, która na to wesele nawet nie idzie bo ci się skleiło z Lady Gagą? A tak to wszystko OK? -- "Koszt kuracji przy pełnej odpłatności to około 800 zł miesięcznie, więc nie jest to aż taki drogi lek żeby można było twierdzić, że jest za drogi dla kogokolwiek."

Copyright © Agora SA