Więcej o:

masaż twarzy

Wypowiedzi na forum o:

masaż twarzy

 • Masaż twarzy

  Stosujecie? Działa? Chodzi mi o domowy masaż twarzy, nie chcę płacić milionów za kobido. Lekko zaczyna mi opadać owal, zmarszczki mimiczne też bym chętnie trochę wyprasowała. Używacie rollerów albo innych urządzeń? Będę wdzięczna za polecenie.

 • Olejek/serum do masażu twarzy

  Potrzebuję olejku lub olejowego serum do masażu twarzy. Nie chcę pojedynczego oleju, tylko jakiegoś miksu o wartościach odżywczych, uelastyczniających, ujędrniających i last, but not least- ma pięknie pachnieć (moja wizja pięknego zapachu to nuty zmysłowe ( na przykład ylang ylang, jaśmin, róża,

 • Masaż twarzy kobido

  Aż nie mogę w to uwierzyć, ale wyszukiwarka zeznała, że nie ma na ten temat ani jednego wątku. A chodzi mi o japoński masaż twarzy kobido. Czy któraś z Was miała? Jakie wrażenia? Jest przyjemny? Pomaga? Ile trzeba wziąć zabiegów? Rozważam, czy się nie dopieścić w ten sposób.

 • Re: Czy masaż twarzy działa?

  Zapytałam kiedyś - radiolożkę, gdy dobrze wiedziałam, ze pracuje na emeryturze od lat o jej wiek- miała 68 lat, wyglądała na 50. To od niej usłyszałam pierwszy raz o masażu twarzy. Jeśli działa, to ona była najlepszą reklamą!

 • Re: Czy masaż twarzy działa?

  Nie jestem wielka znawczynią ,ale teraz chodzę na masaże regularnie..2-3 X w tygodniu aby usprawnić moją rękę..znajomy robi mi bark, udrażnia układ limfatyczny itp i zawsze mi robi masaż twarzy..przeciąga zła limfe..mówi,że to działa więc nie protestuje.

 • wykonujecie masaż twarzy?

  Zastanawiam się nad zakupem kremu do masażu twarzy .A wy jak wykonujecie masaz twarzy? w domu , u kosmetyczek? podobno to wspaniały sposób jna zatrzymanie czasu:) podrawiam,.

 • Masaż twarzy

  Chciałabym zrobić sobie masaż twarzy. Po czym "poznać" osobę o odpowiednich kompetencjach do wykonania takiego zabiegu? Czy są wydawane jakieś certyfikaty, o które można zapytać? Słyszałam, że źle wykonywany masaż twarzy ma bardzo negatywne skutki... na czym one polegają? Czy taki zabieg wykonuje

 • masaż twarzy

  Mam 30 lat i zauważyłam pewne zmiany w moim ciele- tak to normalne nie będę zawsze nastolatką. Zauważyłam że moje mięśnie twarzy nie są już takie same, kąciki ust opadają robią się takie "smutaski" i pionowa zmarszczka na czole - coś trzeba z tym zrobić - Słyszałam że zbawięnne rezultaty daje masaż

 • Re: Olejek/serum do masażu twarzy

  niemal wszystkie wskazane przez Ciebie parametry spełnia olejek z the body shop- niestety ma plastikowa buteleczkę. Ja jednak do masażu twarzy wolę olej z dzikiej róży lub skwalan. Jeśli jednak potrzebujesz takiego zmysłowego spa, TBS będzie idealny.

 • Re: Joga/masaż twarzy

  Masażu twarzy dłuższego niż 3 minuty itd. 3 niezależne kosmtyczki mi to powiedziały, w tym jedna przerwała masaż i powiedziała, że nie będzie kontynuować bo zaczynał mi się robić rumień. Może powinnam dodać naczynkowa i nadreaktywna. Żal bo masaże bardzo lubię

Copyright © Agora SA