Więcej o:

cięcia

Wypowiedzi na forum o:

cięcia

 • Cesarskie cięcie, laparoskopia

  Drodzy czytelnicy! Jestem położna i studentka położnictwa II stopnia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, która posłuży mi do napisania pracy magisterskiej. Ankieta skierowana jest do kobiet, które zostały poddane operacji ginekologicznej

 • Cesarskie cięcie w Krakowie

  Cześć, Szukam prywatnej kliniki w Krakowie lub okolicy, w której wykonują cesarskie cięcie na życzenie. Chciałam także zapytać, czy ktoś ma doświadczenie z cc na życzenie w szpitalu uniwersyteckim lub na Ujastku? Do którego lekarza najlepiej się zapisać? Będę wdzięczna za podpowiedzi, pozdrawiam.

 • Kryzys, cięcia, priorytety

  Nastawiam się na kryzys i na konieczne cięcia. Oczywiście, że najważniejsze jedzenie, opłaty, transport, wydatki lekarskie i edukacja. Ale z takich innych, co będziecie ciąć na końcu? Waham się między sauna a koncertami muzycznymi. A Wy?

 • Czysciwo bawelniane cięte

  Dzień dobry, sprzedam czyściwo bawelniane cięte Ok 30 ton w miesiacu. Posiadam asortyment: Kolor ciemny mix Kolor jasny mix Bialy mix Możliwość podjęcia współpracy pod dana specyfikację. Kontakt: Tel: 781553156 Email:

 • Czysciwo bawelniane cięte

  Dzień dobry, sprzedam czyściwo bawelniane cięte Ok 30 ton w miesiacu. Posiadam asortyment: Kolor ciemny mix Kolor jasny mix Bialy mix Możliwość podjęcia współpracy pod dana specyfikację. Kontakt: Tel: 781553156 Email:

 • OPEC tnie wydobycie ropy

  OPEC w porozumieniu z ROsją tną dzienne wydobycie o 1,6 mln baryłek. Głównie ROsja i AS- po 500 tys baryłek. MA to podnieśc ceny ropy.

 • Wrocławianki - dobry fryzjer? świetne cięcia?

  Prośba do dziewczyn z Wrocławia - poszukiwany dobry fryzjer. Ma umieć ciąć - to warunek konieczny :) Może być jakiś ą ę mistrz, może być Pani Ola z osiedlowego centrum kosmetycznego - byle osoba ta była biegła w cięciu. Umiejętność cięcia tzn gorącymi nożyczkami byłaby mile widziana ale nie

 • szybkie cięcie

  Jeśli potrzebujesz szybkiego cięcia swojej blachy ze stali nierdzewnej czy też czarnej lub aluminium. Zgłoś się do nas! Centrum Laserowe Veyna zrealizuję to w szybkim terminie. Zapraszamy na na naszą stronę www.

 • Cięcie krzewów

  Nie będę się za bardzo rozpisywała o cięciu krzewów ozdobnych, bo jak tu ktoś zauważył jest google :) Ale przy wiosennym cięciu warto zapamiętać jedną zasadę, że wczesną wiosną tniemy tylko te krzewy, które kwitną nie wcześniej niż w czerwcu. Te, które kwitną teraz np. forsycje i te które zakwitną

 • cięcie pionowe

  Witam. Mam planowane cięcie pionowe. Czy są tutaj panie kt?re miały takie cięcie. Chciałam zapytać jak długo dochodziły do siebie, jak długo były w szpitalu czy miały jakieś powikłania

Copyright © Agora SA