Modne paznokcie wrzesień 2023. Obok tego manikiuru nie będzie się dało przejść obojętnie

Kilka dni września już za nami! Najwyższy czas zrobić więc przegląd najmodniejszych paznokciowych propozycji na zbliżający się jesienny sezon. Spodziewacie się dyni, liści i pomarańczu? Tym razem czas na coś zupełnie innego. Oto HOT trendy na jesień 2023!

Aura nails

Temat energii oraz aury, jaka podobno otacza każdego człowieka, stał się w ostatnim czasie bardzo popularny. Nic dziwnego, że na podstawie tego spopularyzowanego przez media społecznościowe trendu, powstał manikiur inspirowany aurą. Czym się charakteryzuje?

 

Aura nails to stylizacja składająca się z najczęściej dwóch kontrastujących ze sobą kolorów. Jednym z nich pokrywany jest cały paznokieć, a następnie drugi kolor nakładany jest wyłącznie na jego środkową część i delikatnie blendowany z lakierem wokoło. 

Czerwień – czyli klasyka w najmodniejszym wydaniu tego sezonu

Czerwień to kolor, który w tym sezonie jesiennym zdecydowanie wyparł popularne w poprzednich latach: pomarańcze czy brązy. To właśnie kolor czerwony został bowiem okrzyknięty jednym z najmodniejszych kolorów na sezon jesień/zima 2023. Nie mogło go więc zabraknąć także na paznokciach.

 

Zobacz także: Jak uporać się z potliwością stóp? Wykonuj te kąpiele regularnie, a zniwelujesz uciążliwy problem

Lipgloss nails oraz glazed donut nails

Choć dwie pierwsze paznokciowe propozycje na nadchodzący sezon zdecydowanie nie należą do stonowanych opcji, to w zasadzie spora część jesiennych trendów będzie jednak dość skromna i minimalistyczna, a to wszystko za sprawą bardzo popularnego ostatnio stylu quiet luxury

 

Oprócz nieco odjechanych aura nails oraz rzucającej się w oczy czerwieni, w jesiennych trenach zobaczymy także sporo krótkich i minimalistycznych paznokci. Do topowych stylizacji w tym klimacie z pewnością zaliczyć możemy lipgloss nails oraz glazed donut nails – czyli beżowe naturalne paznokcie z błyszczącym akcentem.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA