Te buty pokochały it-girls. Pasują do wszystkiego. Ich fanką jest sama Kendall Jenner

Kowbojki to aktualnie największy trend modowy, który pokochały najpopularniesze it-girls. Ich największą fanką jest supermodelka Kendall Jenner, która dobiera te modne buty zarówno do sukienek, jak również do jeansów.

Instagram i TikTok to obecnie najpotężniejsze platformy do kreowania trendów. To właśnie one stoją za sukcesem modnych ostatnio jortsów, a teraz wypromowały także modę na kowbojki, które pokochały it-girls, w tym także supermodelka Kendall Jenner. 

Moda na vintage obuwie 

Aktualnie modne jest wszystko, co ma w sobie nutkę nostalgii ubiegłych lat. Stawiamy na vintage dodatki nie tylko w naszych domach, ale także w modzie. Tak też stało się w przypadku kowbojek, które w latach 2000 świeciły swoim największym blaskiem. Kochała je wtedy Paris Hilton, czy Britney Spears. Teraz buty te powróciły w dużo bardziej eleganckiej wersji. Jak noszą go współczesne it-girls?

Czytaj także: Moda z lat 2000. powraca jak bumerang. Dla jednych to nowy trend, a dla innych nostalgiczny kicz

Kowbojki to aktualnie najmodniejszy modowy dodatek

Kowbojki przestały kojarzyć się z kiczem i stały się niezwykle modnym dodatkiem, który łączymy nie tylko z codziennymi stylizacjami, ale także tymi eleganckimi lub wręcz wieczorowymi. Długa sukienka i kowbojki? Dlaczego nie! To połączenie jest teraz bardzo modne. 

Ogromną zaletą kowbojek jest fakt, że pasują one do każdej stylizacji. Można je łączyć z sukienkami, spódnicami, jeansami, czy krótkimi spodenkami. I choć buty te nie kojarzą nam się zazwyczaj z letnimi stylizacjami, to właśnie one królują w letnim sezonie.

Czytaj też: Są ponadczasowe i bardzo kobiece. Paznokcie w tym kolorze nigdy nie wychodzą z mody

 

Kendall Jenner pokochała kowbojki

Gwiazdą, która stała się naczelną fanką kowbojek jest Kendall Jenner. Modelkę możemy oglądać jak spaceruje ulicami Nowego Jorku dokładnie w tych modnych butach. Celebrytka dobiera je do przeróżnych stylizacji, jednak jej ulubionym połączeniem są kowbojki noszone z długą sukienką. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA