Odmładzające fryzury dla 50-tek na wiosnę! Łatwe, lekkie i bardzo modne

Do tych fryzur potrzebujesz minimum umiejętności i jeszcze mniej wysiłku! Wyglądają naturalnie i kobieco, przepięknie odmładzają, a do tego należą do najwięszych trendów na wiosnę 2023.

Fryzura i jej odpowiedni dobór to kwestia bardzo indywidualna, ponieważ zależy do kształtu twarzy, rodzaju i struktury włosa oraz, oczywiście, preferencji. Jednak z pewnością watro orientować się w trendach, bo one też mają ogromne znaczenie. Te fryzury są najczęściej wybieranymi na wiosnę wśród pań 50+. 

>> Romantyczne sukienki na Wielkanoc do 50 zł! Modne modele z Reserved, Medicine i Born2be <<

Odmładzające fryzury! Wraca ulubiona pań 50+

W ostatnim czasie znów modne zrobiło się układanie włosów na wałki. Może nie konkretnie za pomocą wałków, ponieważ część kobiet szuka ułatwienia w szczotkach stylizujących, ale chodzi o schludny, nonszalancki i naturalny efekt podkręcenia i objętości. Odbite od nasady, lekko wyglądające włosy nosimy oczywiście rozpuszczone lub spięte klamrą. 
Dla pań 50+ to wyjątkowo korzystna fryzura, ponieważ odmładza i dodaje delikatności.
Pamiętaj tylko, aby nadać włosom tekstury u nasady - dzięki temu pozostaną uniesione i lekkie! 

 

Fale w stylu gwiazdy Hollywood. To lekka i dziewczęca fryzura na wiosnę

Swój wielki powrót mają także fale! Fryzura 2000. roku ponownie nas w sobie rozkochała, a potwierdziły to między innymi wystąpienia gwiazd na czerwonym dywanie. Przykładem na to, że 50-tki także wyglądają fenomenalnie w takiej stylizacji jest Julia Roberts

Taka fryzura robi największe wrażenie na włosach półdługich lub długich, ale krótkie zdecydowanie też ta się pokręcić! Jest bardzo dziewczęca i odmładza buzię.

Młodzieńcze fale według Julii RobertsMłodzieńcze fale według Julii Roberts fot. Shutterstock

Największy HIT wiosny - grzywka

To kolejny detal, który robi spektakularną różnicę (jeśli jest oczywiście odpowiednio dobrany). Grzywki również mają swój powrót i zyskują ogromną popularność wśród dojrzałych kobiet. Jeśli nie chcesz ryzykować zepsutej na miesiące fryzury, szczególnie polecam kurtynową grzywkę. Bardzo delikatna i dziewczęca, a pasuje niemal każdej kobiecie. 

Czytaj na Groszki.pl: Zara wyprzedaje perełki na wiosnę! Ta sukienka za 49,90 zł ma modną długość i pięknie podkreśla figurę

Więcej o:
Copyright © Agora SA