Jest wyrazisty, ale i uniwersalny. Nowa wersja klasyki. Ten manicure będzie rządził latem

Wraz z latem nabieramy ochoty na zabawę kolorem i wzorami. Tyczy się to też manicure, choć wielbicielki klasyki mogą mieć opory przed eksperymentami. Ten kolor to idealny połączenie elegancji i wakacyjnego szaleństwa.

Tego lata oddajemy hołd nawet najbardziej zwariowanym wzorom na paznokciach. Modny jest też french w nowym wydaniu z końcówkami w pastelowych kolorach. Wielbicielki spokojniejszych kolorów za to mogą sięgnąć po lakiery w kolorze lawendowym i błękitnym. Do dyspozycji mamy także nową wersję klasyki, której warto dać szansę.

Ponadczasowa czerwień. Ten manicure spełnia wszystkie kryteria

Na liście najbardziej uniwersalnych kolorów paznokci z pewnością znajduje się kolor cielisty, czarny, ale i czerwony. Czerwień ma chyba najdłuższą tradycję, ponieważ lakiery w tym kolorze były produkowane jako pierwsze, jeszcze przed wojną, w firmie Revlon. Czerwony manicure wybierały takie sławy jak Greta Garbo, a niewiele później najmodniejsze było malowanie na ten sam kolor i ust i paznokci.

 

Czerwone paznokcie były i są symbolem elegancji i pomimo swojej wyrazistości, to bardzo uniwersalny manicure. Chętnie sięgamy po niego jesienią i zimą, ale nie musimy ulegać modzie na wzory latem. O tej porze roku możemy postawić na inny trend, nową wersję czerwieni, która wprost zachwyca.

Zobacz też: Oto fryzury, dzięki którym codzienne można wyglądać inaczej. Proste, ale niebanalne. Zachwycisz wszystkich

Makowa czerwień to wakacyjna hit. Uniwersalna, ale oryginalna

Tego lata rządzić będzie makowa czerwień, odcień, który oscyluje pomiędzy klasyczną czerwienią a pomarańczem. To wariant jaśniejszy, wyrazisty, ale wciąż klasyczny. Ten jakże intensywny kolor będzie pasował niemal do każdej stylizacji, a wręcz doda jej nomen omen pazura.

Manicure w kolorze makowej czerwieniManicure w kolorze makowej czerwieni fot. archiwum prywatne

Dodatkowo makowa czerwień świetnie komponuje się z delikatnie opalonymi dłoniami, a także złotą biżuterią. To świetna alternatywa dla klasycznej czerwieni, która wpisuje się w wakacyjną aurę.

Zobacz też: Wyprzedaż ZARA. Ta biała sukienka to hit na randę i do pracy! Klasyka z nutką nowoczesności

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.