Według stylisty gwiazd to największy paznokciowy trend na wiosnę! Banalne do odtworzenia w domu

Idealny manicure na słoneczne dni - delikatny, ale efektowny, bardzo kobiecy i łączy wszystko co najlepsze z mini- i maksymalizmu. Nosi je sama Selena Gomez, a jej stylista przewidział, że to będzie mega HIT!

Podobnie jak w modzie, trendy beauty niejednokrotnie wyznaczane są przez największe gwiazdy. A jeśli chcesz mieć najmodniejsze paznokcie sezonu, warto śledzić profile w mediach społecznościowych zarówno samych celebrytek, jak i ich współpracowników. A stylista Seleny Gomez przemówił! Tom Bachik, który pod opieką ma dłonie największych światowych nazwisk uważa, że "naked disco nails" to największy trend!

Trendy na wiosnę 2023: manicure naked disco. Czym jest? 

"Naked disco nails", to nic innego jak połączenie neutralnych, jasnych kolorów z brokatem. Jednocześnie są delikatne i minimalistyczne, ale z pewnością nikt nie nazwie ich nudnymi. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą podkreślić i zwrócić uwagę na dłonie, ale zrobić to w subtelny sposób. Przypominam, że jasne kolory przepięknie wysmuklają i wydłużają palce, a nieco błysku przykuje spojrzenie! 

Trend na taką stylizację paznokci nazwał jeden z najpopularniejszych w branży ekspertów Tom Bachik. Na jego profilu na Instagramie możemy zobaczyć post dedykowany właśnie tej modzie, a dłonie należą do samej Seleny Gomez! Przewiduję duży HIT. 

 

Manicure "naked disco" na kilka różnych sposobów! 

Dużą zaletą takiej stylizacji jest to, że właściwie od ciebie zależy, jak będziesz nosić paznokcie w stylu "naked disco", bo interpretacji jest wiele! Mogą to być cyrkonie 3D utwardzone w lakierze, mieniące się drobinki, które dają delikatny efekt glow, ale także perłowy top, który nałożony na neutralną bazę przepięknie ją rozświetli. 

To idealny manicure do DYI

Ten manicure to też idealny wybór, jeśli nie korzystasz z usług kosmetyczek. Banalne do odtworzenia, nie potrzebujesz do nich ani specjalistycznych przyrządów, ani nawet umiejętności. Wystarczą dwa lakiery i nieco cierpliwości! Zaletą tej stylizacji jest to, że pasuje do każdej długości i kształtu paznokci oraz palców. 

Czytaj także: 3 rzeczy w stylu "old money", na które możesz sobie pozwolić! Już za 80 złotych

Więcej o:
Copyright © Agora SA