Tylko spójrzcie na te złociste refleksy! "Auburn tinges" to idealna koloryzacja na lato

Już nie blond! Teraz to ta koloryzacja święci triumfy. Mimo że subtelna, przepięknie łapie spojrzenia. Takie refleksy są idealne na lato.

Dobra wiadomość dla wszystkich dziewczyn, które unikają blondu bardziej niż ognia - to nie on jest już największym trendem koloryzacyjnym na 2023. Ten jest przeznaczony dla szatynek lub kobiet, które pragną nimi zostać. "Auburn tinges" to nic innego, jak balejaż w przyciemnionej wersji. 

Włosy auburn. Tajemnicza nazwa kryje znany kolor

"Auburn hairs" to nieco bardziej egzotyczne określenie na kasztanowe włosy. Odcienie brązu podszyte nieco czerwonawą tonacją nieczęsto występują naturalnie, ale z łatwością nadasz im takich refleksów odpowiednią farbą. Kasztanowy brąz to idealny kolor dla kobiet o ciepłym typie urody - o złocistej lub brzoskwiniowej karnacji oraz niebiesko- lub zielonookich dziewczyn. Ten z pozoru jesienno-zimowy kolor włosów, przy odpowiedniej stylizacji może być prawdziwie letnim wyborem. 

 

"Auburn tinges". Trend w koloryzacji na wiosnę i lato 2023

Releksy lub balejaż to najprostsze sposoby na dodanie włosom głębi. Ta druga stylizacja, która swego czasu dorobiła się dosyć niepochlebnej (i bardzo niesłusznej) reputacji, teraz wraca i zachwyca! Dobrze wykonany balejaż nadaje kolorowi głębi, odświeża fryzurę i potęguje efekt 3D. "Auburn tinges" to wykonanie ciepłych, złocistych refleksów na kasztanowych włosach, ale metoda, którą się posłużysz zależy wyłącznie od twoich preferencji.

 

Pielęgnacja włosów latem. Jak dbać o ciemne włosy?

Wszelkiego rodzaju refleksy to doskonała stylizacja na wiosnę i lato - dzięki promieniom słońca zaprezentują się dokładnie tak, jak powinny, pod warunkiem, że odpowiednio zadbasz kondycję włosów. Detale w postaci refleksów najpiękniej się zaprezentują na gładkiej, błyszczącej tafli, dlatego w pierwszej kolejności warto dobrać pielęgnację zgodnie z porowatością włosa. Nie bagatelizuj też efektów olejowania i środków przeciwko działaniu promieniom UV! 

Czytaj też: Ikoniczne buty lat 90. powracają. Na wyprzedaży ZARA za mniej niż 80 złotych

Więcej o:
Copyright © Agora SA