"Sauté nails" proste, a jakie luksusowe! Ten elegancki manicure na lato dodaje klasy

Czasem nie ma nic bardziej luksusowego niż skromność. Naturalny manicure, auté nails, spotkasz u niemal każdej eleganckiej kobiety. Piękny i ponadczasowy.

Quiet luxury czy old money to frazy, które z pewnością kojarzą entuzjastki modowe i użytkowniczki social mediów. Określają nie tylko sposób ubioru, ale także styl bycia, a także w pewien sposób status. Nie ma jednego sprawdzonego sposobu na opanowanie tej estetyki do perfekcji, jest natomiast kilka zasad, o których zawsze warto pamiętać. Pierwszą z nich jest dbałość o szczegóły - a zadbane dłonie właśnie do nich należą. Naturalność w tym przypadku to wyznacznik luksusu. 

 

Sauté nails: trend na naturalność nie mija!

Sauté, w odniesieniu do kwestii urodowych oznacza "minimalną ilość", dlatego sauté nails to nic innego, jak manicure, który skupia się raczej na pielęgnacji niż kolorze. Naturalny, lub jak najbardziej zbliżony do naturalnego manicure, to coraz częstszy wybór wśród kobiet.

Manciure hybrydowy w wydaniu sauté 

Nie ma co ukrywać, hybryda lub żelowy manicure to najwygodniejsze rozwiązanie. Chociaż ma swoje minusy, większość z nas przymyka na nie oko z uwagi na zrzucenie z siebie "paznokciowego problemu" na około 2/3 tygodnie. Na szczęście nawet przy tym trendzie nie musisz z tego rezygnować!

Naturalność nie wyklucza wygody! Odpowiednio wykonany manicure hybrydowy lub żelowy może wyglądać równie subtelnie. Cieniutka warstwa lakieru w odpowiednim odcieniu nude i staranna oprawa skórek zagwarantują ci idealne sauté nails

 

Jak nosić naturalne paznokcie? 

Warto pamiętać, że schludne dłonie są podstawą dobrego wyglądu, dlatego niezależnie od tego, czy korzystasz z usług kosmetyczki, czy dbasz o dłonie sama - ten manicure jest w zasięgu twoich możliwości! Podczas pielęgnacji skup się przede wszystkim na zadbaniu o skórki, reszta jest kwestią preferencji. Długie, krótkie, z odżywką czy bez - wszystko zależy od ciebie!

 

Czytaj też: Top 3 spodnie, które pasują każdej figurze. Miłośniczki minimalizmu je uwielbiają!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.