Te paznokcie Hailey Bieber błyszczą nawet po zmroku, dosłownie! Nowy trend na lato 2023

Lato już za pasem, więc czas wybrać modną stylizację paznokci właśnie na ten okres. Doskonałą inspiracją może być manicure, na który postawiła Hailey Bieber. Sprawdź, co promuje znana celebrytka.

Jedną ze współczesnych ikon mody jest Hailey Bieber i oczywiście wiele osób może temu zaprzeczać, jednak celebrytka ma prawie 50 milionów obserwatorów na Instagramie i ponad 10 na TikToku. Tam dumnie prezentuje swoje stylizacje i makijażowe triki. Pomimo kontrowersji w ostatnich miesiącach, jej gwiazda ciągle jasno świeci. Często Bieber zostaje także dyktatorką trendów manicure’owych. Właśnie nad jedną z jej nowszych stylizacji skupię się dzisiaj.

 

Fluorescencyjne paznokcie Hailey Bieber. Doskonałe na lato

Hailey Bieber lubi mieć długie paznokcie, na których testuje wszelkiego rodzaju nowe stylizacje. Niedawno na jej TikToku pojawiło się nagranie z wizyty w salonie, gdzie celebrytka zafundowała sobie nowy manicure. 

Był on dość specyficzny, choć na pierwszy rzut oka tak nie wygląda. Mianowicie Hailey wybrała neonowy odcień zieleni. Do tego zdecydowała się na dodatkowe, ozdobne muśnięcia złotym lakierem. Mogłoby się wydawać, że nie ma w tym nic specjalnie oryginalnego.

Magia zaczyna się dopiero po zgaszeniu światła. Otóż paznokcie świecą w ciemności. Wykorzystany lakier ma właściwości fluorescencyjne. W związku z tym wygląda pięknie nie tylko w ciągu dnia, ale też przyciąga wzrok nocą. 

Neonowe kolory na paznokciach są hitem lata. Możesz dodać im nutę szaleństwa

Tego lata można śmiało naśladować manicure Hailey Bieber. Neonowe odcienie w tę porę roku zawsze sprawdzą się doskonale. Wyglądają pięknie przy opalonej skórze, o co nietrudno w okresie wakacyjnym.

 

Nie tylko odcień zieleni cieszy się popularnością. Również pomarańcz będzie wyborem w punkt, zwłaszcza że ogólnie barwa ta w tym roku idealnie wpisuje się w trendy. Wiele osób uwielbia też wyrazisty róż. Ciekawym rozwiązaniem będzie łączenie tych kolorów i tworzenie istnie szalonych zestawień. 

 

Kolejnym aspektem są złote zawijasy, które miała na paznokciach Hailey. One także stanowią element modnego manicure’u. Można z nimi ciekawie eksperymentować, np. łącząc dwa przeciwstawne kolory, takie jak beżowy i jaskrawo zielony. Dodatkowo wszystko zawsze urozmaici lakier fluorescencyjny, który rozbłyśnie nocą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.