Tęczowe paznokcie to HIT na lato 2023! Te inspiracje pokaż swojej stylistce

Lato to idealny czas, aby nieco poeksperymentować ze swoim wyglądem. Jeśli masz ochotę na niecodzienne makijaże, kolorowe włosy czy paznokcie to nadchodzi najbardziej odpowiedni okres, by je wypróbować! Tęczowe paznokcie świetnie wpasowują się w stylistykę tegorocznych wakacji.

Inny kolor tęczy na każdym paznokciu – tą stylizację można wykonać na wiele sposobów!

Tęczowe paznokcie to popularny trend, co roku powracający do mody w sezonie letnim. W stylizacji paznokci, motyw tęczy może zostać wykorzystany w różnoraki sposób. Najpopularniejszą z nich będzie jednak stylizacja, w której każdy paznokieć pomalowany jest na inny kolor z tęczowej palety barw.

 

Choć pomysł pomalowania każdego paznokcia na inny kolor może wydawać się nieco szalony, to odpowiednio dobrane odcienie oraz staranne wykonanie sprawią, że będzie to niezwykle oryginalna i trendowa letnia stylizacja. Z motywem różnokolorowych paznokci można także nico poeksperymentować, na przykład pokrywając paznokcie matowym topem, brokatem czy wybranym pyłkiem z efektem syrenki lub lustra. 

 

Przeczytaj także: Ten fason jeansów świetnie modeluje figurę! Nosi go już Karolina Pisarek i Anna Markowska 

Tęczowe ombre – wakacyjne paznokcie w najmodniejszym wydaniu!

Tęcza na paznokciach może być wykorzystywana w wielu różnych formach. Ograniczeniem przy tworzeniu tego typu stylizacji jest tylko nasza wyobraźnia. Ciekawym i niezwykle urokliwym pomysłem na wykorzystanie motywu tęczy na paznokciach może być wielobarwne ombre. 

 

Tęczowe ombre można wykonywać w różnych orientacjach i połączeniach. Aby namalować ombre na paznokciach, na każdy z nich należy nałożyć minimum dwa kolory, które będą się ze sobą przenikać. Użytych kolorów może być jednak znacznie więcej! Ograniczeniem jest jednak długość płytki paznokcia.

Tęcza dla minimalistek – delikatne wzorki na bazowym kolorze

Paznokcie całkowicie pokryte tęczowym motywem dla wielu mogą okazać się zbyt szalone i przytłaczające. Dla takich osób świetnym wyjściem będą stylizacje wykorzystujące tęczowe kolory na niewielkich wzorkach. Doskonałą opcję będzie tęczowy french, w którym każdy paznokieć będzie posiadał końcówkę w innym kolorze. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA