Najlepsze fryzury dla cienkich włosów. Poznaj 3 gorące stylizacje włosowe na lato 2023!

Zmagasz się z cienkimi włosami i chciałabyś dodać im nieco objętości? Zdecyduj się na jedną z 3 topowych fryzur, z którymi zabłyśniesz tego lata! Zobacz, jak dobrze się prezentują!

Cienkie włosy mogą wydawać się trudnym tematem, jeśli chodzi o ich stylizację. Często brakuje objętości i odpowiedniego uniesienia u nasady. Istnieje na to jednak rozwiązanie! Nie tylko pielęgnacja ma wpływ na ich kondycję i prezencję, ale również dobre cięcie. To właśnie stylizacja cienkich włosów może zdziałać cuda w kwestii powiększenia ich optycznej grubości. Na jakie fryzury warto się zdecydować przy cienkich włosach? Podpowiadamy!

Krótkie cięcie – zawsze modne i komfortowe

Włosy do ramion lub po prostu krótkie – to zawsze modny i komfortowy styl, który sprawdzi się przy wszystkich kolorach włosów.

 

Takie cięcie spowoduje, że włosy zaczną się lepiej układać i dodatkowo podkreślą owal twarzy, jak i całą oprawę. To również świetny sposób na opanowanie niesfornych kosmyków!

Asymetryczny bob – dla zabieganych i ceniących wygodę!

Klasyczny i elegancki bob, to cięcie, które wystylizujesz na różne sposoby. Pasuje do grzywek, przedziałków, jak i asymetrycznego stylu włosów.

 

To prawdziwa bomba objętościowa dla twoich cienkich włosów! Ponadto jest to wyjątkowo komfortowe cięcie, które sprawdza się zwłaszcza na lato.

Fantazyjny pixie haircut, czyli cięcie dla odważnych

Naszą topkę zamyka tzw. pixie haircut, który sprawdzi się świetnie dla osób, które myślą o bardzo krótkim cięciu. To niekonwencjonalne rozwiązanie pięknie zbiera i zagęszcza włosy, kompletnie eliminując przy tym efekt cienkich pasemek.

 

Wyjątkowo praktyczne i modne rozwiązanie, które podbija obecne trendy. Masz ochotę zaszaleć ze swoją fryzurą? Postaw na oryginalny pixie cut!

Czytaj też: Chcesz, żeby Twoje brwi rosły jak szalone? Wystarczy tylko jeden składnik, który masz w domu

Więcej o:
Copyright © Agora SA