Mocne kolory czy delikatne zdobienia? Jakie będą najmodniejsze paznokcie hybrydowe latem 2023?

Sezon letni to idealny czas, aby nieco poszaleć ze swoimi paznokciowymi stylizacjami. Jakie kolory i wzory będą królowały w wakacje 2023? Te stylizacje są naprawdę piękne! Warto się nimi zainspirować

Kolory lakierów hybrydowych bardzo często wybierane są w zależności od pory roku oraz aktualnie panujących trendów. Moda na różne rodzaje manicure zazwyczaj zmienia się bardzo dynamicznie i z tego względu na każdą wizytę u swojej stylistki możemy przyjść z zupełnie nową inspiracją, wpasowującą się w aktualnie najpopularniejszy trend. Jakie paznokcie będą rządziły latem 2023? Te inspiracje możesz pokazać swojej stylistce!

Mocne kolory rządzą wśród paznokciowych trendów 2023! Te stylizacje wprowadzą odrobinę szaleństwa do twojego życia. 

Lato to czas w którym zdecydowanie chętniej, w porównaniu do innych pór roku, stawiamy na mocne i odważne kolory. Pojawiają się one zarówno w elementach naszej garderoby jak i na naszych paznokciach! Tego lata wśród paznokciowych trendów także zauważalne będą intensywne barwy. Ich odcienie nie będą jednak przypadkowe. 

 

Już początkiem wiosny wiadomym było, że w tym sezonie królują głównie dwa mocne kolory. Są nimi limonka oraz pomarańcz! Te dwa kolory już od pewnego czasu przewijają się w stylizacjach największych światowych gwiazd. Teraz przyszła także pora na paznokcie!

 

Jak wykorzystać kolor pomarańczowy i zielony na swoich paznokciach? Mocne barwy doskonale prezentują się jako samodzielny kolor nałożony na całą płytkę paznokcia. Taką stylizację można także podrasować używając matowego topu lub pyłków z dowolnym efektem. Fani bardziej oryginalnych i szalonych rozwiązań mogą zdecydować się np. na połącznie tych swój kolorów w jednej stylizacji.

 

Te letnie paznokcie hybrydowe będą idealne dla stylowych minimalistek. Zainspiruj się!

Choć intensywne kolory faktycznie mocno zawładnęły letnimi trendami paznokciowymi to wśród nich znajdzie się także miejsce dla skromniejszych i mniej odważnych stylizacji. Wśród minimalistek szczególnie popularne w ostatnim czasie stały się bowiem paznokcie z delikatnymi motywami kwiatowymi.

 

Jednym z popularniejszych manicure są delikatne białe kwiatki malowane na beżowej lub jasnoróżowej bazie. Innym pomysłem na stylowe paznokcie na lato mogą być także kolorowe gwiazdki, serduszka lub french umieszczane na stonowanej bazie. 

 

Zobacz także: 4 zasady bujnej fryzury - tak odbijesz włosy od nasady. Jeden składnik masz w kuchni!

Więcej o:
Copyright © Agora SA