Ta fryzura pasuje każdej dziewczynie! Naturalna i banalnie prosta. Idealna na wakacje 2023

Niezależnie od wieku, kształtu twarzy, czy długości włosów - ta fryzura pasuje każdej kobiecie! Jest banalnie prosta i stawia na naturalność, dlatego to idealny wakacyjny wybór. Jeden problem z głowy na wyjeździe.

Żadnej z nas nie przekonują długie godziny spędzone przed lustrem na układaniu włosów, które i tak przez upały stracą objętość i kształt. Rok 2023 stoi pod znakiem wygody i praktyczności, dlatego królują naturalne fryzury. Szybkie, banalne, a przede wszystkim trwałe fale, to wdzięczne uczesanie, które w prosty sposób możesz nieco podkręcić. 

Naturalne fale, to fryzura idealna na lato 

Bardzo duża część kobiet posiada naturalnie falowane włosy, dlatego moda na surferskie fale, to dla nich wybawienie! To fryzura, która właściwie robi się sama, a jedyne o co musisz zadbać, to kondycja włosów oraz zintensyfikowanie efektu. Dla podkreślenia skrętu i jego dłuższego utrzymania warto użyć specjalnego produktu utrwalającego (na przykład YOPE Balance My Hair lub Issana Volume Booster). Dzięki temu włosy zyskają nieco tekstury, będą uniesione u nasady, ale wciąż lekkie i zdrowe. 

Taki sprej podkreśli skręt, uniesie włosy u nasady i utrwali fryzuręTaki sprej podkreśli skręt, uniesie włosy u nasady i utrwali fryzurę fot. yope.me

Wakacyjna fryzura na lato 2023. Naturalny skręt i warkocze

Tak proste fryzury mają to do siebie, że są wygodne, ale szybko też się nudzą. Dlatego surferskie, wakacyjne fale warto sobie raz na jakiś czas odpowiednio urozmaicać. W sezonie 2023 królują drobne warkoczyki. Okalające twarz, dodają jej dziewczęcości i odmładzają, ale zaplecione w gęstwinie włosów będą subtelnym, bardzo letnim akcentem. To szczególnie popularne rozwiązanie na uczesanie festiwalowe, doskonale sprawdzi się też, jeśli chcesz ukryć nieświeże włosy! Naturalne fale zachwycają w każdym wydaniu, możesz je nosić do opasek, upinać w klamry, a efekt zawsze będzie ten sam - zachwycający.

Ta fryzura pasuje każdej dziewczynie!Ta fryzura pasuje każdej dziewczynie! fot. @kendalljenner

Czytaj też: Minimalistyczna poranna pielęgnacja twarzy. To 3 efektowne kroki dla zabieganych

Więcej o:
Copyright © Agora SA