Manicure lekki jak chmurka? Cloud nails wygląda uroczo i subtelnie podkreśla look

W tym sezonie możesz przebierać wśród paznokciowych trendów, ale gwarantuję, że niewiele będzie tak odpowiednich na lato, jak "cloud nails". Ten subtelny manicure przepięknie wygląda na dłoni

Jeden wzór, wiele możliwości? Taki manicure lubimy najbardziej! Kilka wersji jednego trendu sprawia, że wygląda oryginalniej, ale też możesz go łatwiej dopasować do swojego stylu i zawartości szafy. Do tak wszechstronnej stylizacji należą "cloud nails". Delikatne, idealne na lato paznokcie, są dokładnie tym, na co wskazuje nazwa - lekką jak chmurka stylizacją.

 

Kolorystyka "cloud nails".

Jasna kolorystyka i delikatny wzór tworzą właśnie taką stylizację - lekką, letnią i bardzo dziewczęcą. Błękitno-białe paznokcie świetnie wpisują się w trend na jasne kolory, które wybieramy głównie dlatego, że przepięknie podkreślają opaleniznę, a przy okazji wysmuklają i wydłużają palce. Ale ten trend często występuje w różowo-pastelowej kolorystyce, która zdecydowanie bardziej się wyróżnia. 

Rozmyty efekt chmur 

Ten manicure szczególne zachwyca w nieco artystycznej wersji. Chmurowy motyw w rozmytej, niedosłownej wersji prezentuje się subtelnie, nie rzuca się w oczy, ale jednocześnie tworzy wyjątkowy wzór. Takiej stylizacji przepięknie dopełni też złoty akcent. 

 
 

"Cloud nails". Delikatne paznokcie na lato

Pełną uroku, bardzo dziewczęcą wersją tego wzoru jest bardzo dosłowny wzór chmur. Wyróżniające się na jednokolorowej bazie, białe drobne chmurki są uroczym akcentem. To łatwy, może nieco nawet infantylny manicure, ale nie ma w tym nic złego! Doskonale nadaje się na lato. 

 

Czytaj też: Te baleriny kosztują 40 zł na wyprzedaży CCC! Wróciły do łask i na nowo stają się ulubieńcami Polek

Więcej o: