Ta stylizacja włosów będzie rządzić jesienią. Fanki blondu będą zachwycone

Cobain blonde to styl, który wywodzi się z lat 90. XX wieku i powraca do nas w zawrotnym tempie. W Londynie już go noszą! Jak będzie się prezentował ten kolor jesienią? Zobacz sama

Jednym z najnowszych, niesamowicie efektownych trendów w dziedzinie stylizacji włosów, który wkrótce zdobędzie serca wielu kobiet w Polsce, jest "Cobain Blonde". Nazwany na cześć ikony rocka lat 90., Kurta Cobaina, ten kolor włosów przynosi ze sobą dawkę buntowniczej elegancji i nostalgii. To połączenie jasnego blondu z nutką grunge'u zapowiada powrót do korzeni i wprowadza nową definicję stylu retro. Jak będziemy go nosić jesienią? Sprawdź poniżej!

Oszałamiający powrót – stylizacja włosów cobain blonde

Cobain blonde to odcień blondu, który łączy w sobie wyjątkowe cechy stylu ikony rockowej, Kurta Cobaina. Choć w jego życiu nie brakowało różnych kolorów włosów, to charakterystyczny blady blond stał się jednym ze znaków rozpoznawczych.

 

Ten kolor jest niezwykle blady, przypominający niemal platynę, ale z subtelnymi odcieniami miodu lub popielu. Jest to nieco wyblakły odcień, który w połączeniu z luźnymi, niewymuszonymi fryzurami, wprowadza niezobowiązujący, a jednocześnie wyrazisty akcent na włosach.

Czytaj też: Włoszki uwielbiają ten typ makijażu. Jest elegancki i pięknie podkreśla urodę

Blond na jesień – cobain blonde jako przejściowa koloryzacja

Stylizacja włosów cobain blonde jest dla wszystkich kobiet, które kochają odrobinę nonszalancji, odważnej elegancji i chcą wyrazić swoją miłość do estetyki lat 90. Ten kolor pasuje zarówno do krótkich, jak i długich włosów, dlatego bez względu na długość, każda z nas może cieszyć się tą stylizacją.

 

Cobain Blonde jest wyjątkowy, ponieważ jest uniwersalny – może być stonowany i delikatny lub wyrazisty i ostry, w zależności od preferencji. To zdecydowana perełka wśród fanek blond koloryzacji. Skusisz się na taką metamorfozę w nadchodzącym sezonie?

Więcej o:
Copyright © Agora SA