Czy nowa fryzura Kim Kardashian przywróci do łask ten znienawidzony trend? Gwiazdy mówią tak!

Kim Kardashian to niewątpliwa ikona dzisiejszych czasów. Mówi się, że to właśnie rodzina Kardashian Jenner odpowiada za kreowanie największych światowych trendów. Czy nowa fryzura Kim to przepowiednia powrotu jednego z najbardziej znienawidzonych fryzjerskich trendów?

Źródłem największych modowych oraz urodowych trendów, oprócz mediów społecznościowych oraz pokazów mody, są oczywiście celebryci. Kim Kardashian to z kolei jedna z największych ikon światowego show biznesu. To jak wygląda, bardzo często jest wyznacznikiem współczesnej mody. Czy jej najnowsza fryzura to zwiastun najmodniejszego cięcia na jesień 2023? Wszystko wskazuje na to, że tak!

Kim Kardashian w prostej grzywce. Ta znienawidzona fryzura powraca jak boomerang

Kilka dni temu miała miejsce gala This Is About Hmanity, na której Kim Kardashian zaprezentowała się w przylegającej, długiej do ziemi czarnej sukience z gorsetowym paskiem oraz wielkim złoto-skórzanym naszyjnikiem. Oprócz stylizacji, uwagę zdecydowanie przyciągała także jej fryzura!

 

Kim zdecydowała się bowiem na upięte, dokładnie ulizane włosy oraz ciętą na prosto, przerzedzoną grzywkę. Czy ten oryginalny wybór może wskazywać na powrót baby bangs

Prosta grzywka najmodniejszą fryzurą na jesień 2023? Gwiazdy już ją pokochały!

Czy po długim czasie nieobecności, tej jesieni zobaczymy wielki powrót grzywki? Fryzura, którą wybrała Kim Kardashian może wskazywać na to, że tak. Nie wykluczone jest jednak, że metamorfoza Kim, to jedynie fryzjerski epizod. Już kilkukrotnie wcześniej, różne gwiazdy decydowały się bowiem jednorazowo na baby bangs wyłącznie jako ciekawe urozmaicenie stylizacji na ważne wydarzenie. Tak właśnie zrobiła m.in. Olivia Rodrigo, która w krótkiej, prostej grzywce zaprezentowała się na tegorocznej met gali. W kwestii tego trendu nic nie jest więc przesądzone.

 

Przeczytaj również: Kosztują grosze a pachną jak perfumy za 350 zł! Zapachowa perełka dostępna jest w Zarze

Więcej o:
Copyright © Agora SA