Ten róż kosztuje niewiele, a daje ten sam efekt, co produkt za niemal 200 zł. Już robi furorę na TikToku

Są takie produkty, które dzięki swoim pozytywnym recenzjom i wyjątkowemu efektowi, mają już miano kultowych. Niestety, w parze z popularnością idzie także cena. Jednak na TikToku można odnaleźć masę wskazówek, czym zastąpić drogie kosmetyki. Tak też było w przypadku tego jednego produktu, który okrzyknięto najlepszym zamiennikiem kultowego różu.

TikTok jest skarbnicą wiedzy, jeżeli chodzi o najnowsze trendy makijażowe. Dziewczyny z całego świata wymieniają się trikami, jak również produktami, dzięki którym zrobimy najmodniejsze makijaże. Czasem odnajdują perełki, które mimo swojej niższej ceny, na twarzy wyglądają jak kosmetyki za 200 zł. Tak było także w przypadku tego produktu, który został okrzyknięty najlepszym zamiennikiem najsławniejszego różu na świecie! 

Najlepszy zamiennik różu od Charlotte Tilbury 

Fankom makijażu tego produktu nie trzeba przedstawiać. Od kiedy wyszedł na rynek zatrząsł światem mody zyskując miano kultowego. Magic wand od Charlotte Tilbury to róż, który oprócz zarumienionych policzków, daje także efekt rozświetlenia. Nic dziwnego, że produkt ten w minutę się wyprzedaje.  

 

Tym, co jednak może zniechęcić do zakupu tego popularnego różu jest jego cena. Jednak nic straconego, bowiem jest na rynku zamiennik, który wygląda niemal identycznie jak oryginał. Mowa tu o nowych różach z Revolution Pro.

Przeczytaj takżeTe perfumy z Zary pachną jak zapach za 300 zł. Kwiatowe, słodkie i bardzo kobiece

Tańszy zamiennik nie tylko ma taką samą konsystencję i kolor, jak oryginał, ale także opakowanie wygląda identycznie. Ważnym podobieństwem jest także aplikator, który tak jak w przypadku różu od Charlotte Tilbury, pozwala na precyzyjną aplikacje. 

Modne różeModne róże Materiały prasowe

Róż Revolution Pro odkryciem TikToka!

Zachwytom nad różem Revolution Pro nie ma końca. Użytkowniczki TikToka zapewniają, że na twarzy wygląda on identycznie, jak oryginał. Co więcej, róż występuje w dwóch kolorach, dlatego będzie odpowiadał kobietom, który oprócz mocnych róży, wolą także takie o cieplejszych tonach. 

Przeczytaj także: Ten korektor kosztuje grosze, a na twarzy wygląda jak te za 200 zł. "Doskonale kryje cienie pod oczami"

Więcej o:
Copyright © Agora SA