Tej jesieni postaw na czerwone usta. Oto tania i trwała pomadka w najmodniejszym odcieniu sezonu

Tegorocznej jesieni to nie pomarańcz, a soczysta czerwień rządziła będzie sezonowymi trendami. W tym nadchodzącym chłodniejszym sezonie chętnie nosić będziemy czerwone ubrania, torebki, buty, dodatki oraz... czerwone usta

Czerwone usta od zawsze kojarzyły mi się z zespołami ludowymi, w których tańczę od dziecka. Charakterystyczna czerwień, która swoim odcieniem idealnie pasuje do noszonych na szyi korali, szczególnie zapadła mi w pamięć. Bardzo rzadko bowiem widuje się czerwone usta w przestrzeni publicznej. Nieco częściej, choć nadal nie więcej niż pomadek w różowym lub brązowym odcieniu, czerwonych ust widuje się na przeróżnych wydarzeniach i imprezach. Szczególnie dobrze prezentują się one w połączeniu z elegancką, czarną kreacją.

Nadchodząca jesień przynosi nam wiele nowych modowych i urodowych trendów. Jednym z nich będzie spora popularność koloru czerwonego, który nosić będziemy na ubraniach, dodatkach i ustach! Focus na usta w odcieniu soczystej i głębokiej czerwieni to jeden z najgorętszych trendów na nadchodzący sezon. 

 

Czerwona pomadka idealna? Jest tania, bardzo trwała i w najmodniejszym odcieniu sezonu

Czerwień ma wiele odcieni. Choć zazwyczaj jesienią wybieraliśmy najczęściej jej zgaszoną i ciemną wersję, to nie bordo będzie królowało w najbliższych miesiącach. Nie będzie to także jasna, wpadająca w pomarańcz czerwień. Jaki więc odcień będzie tym idealnym? Ten pasujący do ludowych korali! Tak, to właśnie głęboki, nasycony i właściwie najbardziej pospolity odcień czerwieni będzie tym najbardziej pożądanym.

Przez lata tańczenia we wspomnianym już wyżej zespole ludowym, znalazłam czerwoną pomadkę idealną! Jej odcień świetnie wpisywał się będzie w obowiązujące trendy. Pomadka ta jest wyjątkowo trwała, nie odbija się ani nie ściera, a do tego jest niedroga, dobrze dostępna i w idealnym odcieniu. O jakiej pomadce mowa? O Longstay Liquid Matte Lipstick od marki Golden Rose. Kolor o którym mówię ma numerek 18.

PomadkaPomadka Fot. Golden Rose

Pomadka dostępna jest na wyspach Golden Rose oraz w wybranych drogeriach. Jej cena to tylko niecałe 30 zł. Nie idziecie, tylko biegnijcie po nią na wyspy Golden Rose!

Copyright © Agora SA