Ten puder daje na twarzy efekt Photoshopa. Wygładza i zakrywa niedoskonałości jak korektor

Idealne wygładzenie i przykrycie wszelkich niedoskonałości to coś, do czego w swoim makijażu dąży większość kobiet. Jak osiągnąć taki efekt? Oczywiście przy użyciu odpowiednich kosmetyków. Jedną z takich makijażowych perełek z pewnością może być ten produkt marki Eveline.

Przykryte niedoskonałości oraz wygładzona i zmatowiona skóra to nadal (mimo ogólnej mody na lekki, rozświetlony wygląd twarzy) podstawa makijażu wielu kobiet. Szczególnie te panie, które zmagają się z niedoskonałościami lub np. głębokimi cieniami pod oczami, pragną aby po nałożeniu makijażu nie były one widoczne. 

Ten puder wygładza i zakrywa niedoskonałości

W naszym codziennym makijażu, najczęściej za przykrycie przebarwień, trądziku czy cieni pod oczami odpowiada podkład i korektor. Niekiedy jednak to połączenie okazuje się nie wystarczające. Wówczas, w celu osiągnięcia idealnego krycia warto wspomóc się także odpowiednim pudrem. Taki właśnie produkt już od kilku dobrych miesięcy króluje na platformie TikTok. Jest niedrogi i dobrze dostępny więc natychmiast zyskał dość dużą popularność.

Produkt o którym mowa to puder Variete foundation in a powder od marki Eveline Cosmetics. Chodzi dokładnie o puder w złotym opakowaniu z dołączoną gąbeczką. Puder ten dostępny jest w trzech opcjach kolorystycznych: 

  • 01 light
  • 02 natural
  • 03 light vanilla

Puder VarietePuder Variete Fot. Eveline

Puder od Eveline w swojej regularnej cenie kosztuje około 40 zł, choć często można go spotkać także w promocyjnej cenie. Dostępny jest na stronie Eveline, bądź na standach tej marki obecnych w drogeriach Hebe i Rossmann

Puder variete od Eveline Cosmetics – jak go nakładać aby uzyskać efekt Photoshopa? 

Wspomniany wyżej puder Variete od Eveline dostępny jest w formie produktu prasowanego z dołączoną gąbeczką. Choć najczęściej tego typu produkty nakładane są za pomocą puchatego pędzelka, to w tym przypadku, jeśli zależy nam na na prawdę dobrym kryciu, warto spróbować nałożyć go za pomocą dołączonej gąbeczki. Wówczas, na twarzy zostaje znacznie więcej produktu niż podczas nakładania go pędzlem i jest w stanie dokładniej przykryć wszystkie niedoskonałości oraz wygładzić twarz.

Więcej o:
Copyright © Agora SA